• Засіб для чищення акрилових поверхонь Sano Jet

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 717645 Закінчився
112,00 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб Sano Jet Bathroom - ефективний засіб для чищення ванн та сантехніки. Чистить, дезінфікує, надає блиск, видаляє вапняний наліт і залишки мила, не залишаючи подряпин. Ідеально підходить для миття кранів, клапанів, керамічної плитки, душових кабін, ванн і джакузі з синтетичним або емалевим покриттям, фарфорових, хромованих, нікельованих і пластикових поверхонь, а також поверхонь з нержавіючої сталі. Містить натуральну лимонну кислоту для видалення нальоту. Дуже добре справляється з мінеральним нальотом, плямами іржі, залишками мила на стінках ванн і джакузі.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 жовтня, 2017
Брала впервые для акриловой ванны. Средство удалило застарелый известковый налет и ванна сверкает как новая. Мне понравился еще и запах. Экономное .
29 жовтня, 2017
Акриловые поверхности очищает не плохо.Но само средство тоже нужно очищать.
26 жовтня, 2017
Средство среднего качества.В,принципе,пользоваться можно.
22 вересня, 2017
Хорошо чистит ванну от известкового налета и различных загрязнений. Не оставляет мыльных разводов на поверхности. Дороговато.
25 серпня, 2017
неефективний засіб, після його застосування приходиться докладити значних зусиль, щоб відтерти поверхні