• Засіб для чищення Cillit Bang Анти-Жир

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 156791 Закінчився
108,00 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Cillit Bang Анти-Жир — нещадний до жиру, масляних плям і бруду. Засіб також ефективно видалить понад 40 видів інших плям. Cillit Bang призначений для щоденного очищення кахлю, шаф, поличок, холодильника; ретельного очищення робочих поверхонь, побутових приладів, поверхонь із нержавіючої сталі, відер для сміття; видалить бруд, що в’ївся, з конфорок, витяжок, металічних жалюзі, грилю, садових меблів, велосипедів, автомобільних дисків. Для очищення поверхонь, що не контактують з їжею, необхідно: 1) нанести на пляму необхідну кількість засобу; 2) через 1 хв витерти губкою або ганчіркою; 3) ретельно змити водою і протерти ганчіркою. Для очищення поверхонь, що контактують з їжею, необхідно: 1) нанести на пляму необхідну кількість засобу; 2) через 30 хв ретельно змити водою (або ж вимити з рідиною для миття посуду). Не використовувати Cillit Bang для видалення плям з керамічних та склокерамічних поверхонь, дерев’яних, гарячих чи пошкоджених поверхонь, пористих матеріалів. Склад: ˂5% аніонні ПАР, ароматизатор, ліналоол. Помити і витерти руки після контакту із засобом. У разі потрапляння в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 лютого, 2018
Засіб хороший, але справляється так само і як його аналоги. Тому вважаю, що ціна його завищена.
1 лютого, 2018
Мне понравилось, очень хорошо все растворяет и очищает. Стоит правда не дешево.
10 січня, 2018
Очищает, жир растворяется.
7 січня, 2018
Нормально очищает, особенно, если предварительно замочить , а потом потереть.
19 грудня, 2017
Ідеально очищає від жиру.