• Засіб для чищення Dixi Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1005289 Закінчився
9,95 грн
Купити
  • 500 г
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для чищення Dixi «Лимон» підходить для кухонного посуду, ванн, раковин, кухонних плит, кахлю, сантехніки, видалення іржі, жиру, вапняного нальоту. Легко та ефективно видаляє застарілі та найскладніші забруднення. Для застосування нанести порошок на вологу губку, потерти поверхню та змити водою. Увага! Засіб не призначений для миття харчових продуктів. При потраплянні в очі ретельно промити великою кількістю проточної води. Зберігати у недоступних для дітей місцях. Країна-виробник: Україна.
Склад: абразив більше 30%, карбонат натрію менше 5%, аніонактивні ПАР менше 5%, віддушка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 грудня, 2017
Хорошо очищает сантехнику. Рекомендую
17 грудня, 2017
Отлично чистит и цена маленькая
24 жовтня, 2017
Хорошее средство,очищает,без резкого запаха.Не дорогое,по доступной цене.
14 жовтня, 2017
Мне нравится,чистит хорошо,и запах не резкий
16 вересня, 2017
Недорогая цена,хорошо чистит и освежает