• Засіб для чищення Domestos Подвійна сила

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1081246 Закінчився
33,50 грн
Купити
  • 500 мл
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ефективний універсальний засіб для чищення зі свіжим ароматом хвої, який знищує мікроби в усьому будинку для захисту вашої родини. Завдяки особливій формулі з дезинфікуючим ефектом Domestos вбиває всі відомі мікроби навіть під водою, максимально очищує бруд і видаляє неприємні запахи. Застосування: для прибирання будинку Domestos можна використовувати як розведеним (для підлоги і робочих поверхонь, плитки, губки для миття посуду) так і не розведеним (для туалету, раковини і ванни). Детальну інструкцію по застосуванню див. на упаковці продукта. Застереження: не використовуйте на металевих поверхнях з емальованим, золотим або хромованим покриттям. Не допускати попадання на тканину, меблі, обивку, килими, так як вони можуть бути пошкоджені. У разі потрапляння Domestos на ці поверхні протріть їх і ретельно промийте водою. Не змішувати з іншими засобами. Зберігати в недоступному для дітей месці. Склад: <5%: гіпохлорит натрію, неіоногенні ПАР, мило, отдушка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 грудня, 2017
Мощный хвойный аромат! Отлично очищает!
6 листопада, 2017
Хорошо чистит, запах так себе. В следующий раз куплю с другим ароматом
25 жовтня, 2017
Отлично справляется с чисткой, дезинфицирует. Нужно проветривать.
23 жовтня, 2017
замечательное средство для чистоты, запах не резкий и справляется с налетами отлично,
29 вересня, 2017
Удобное, экономичное средство. Хорошо дезинфицирует, удаляет известковый налет и различные загрязнения. Приятный аромат.