• Засіб для чищення труб Mr Muscle Професіонал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 264647 Закінчився
21,95 грн
  • 70 г
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Гранули Mr Muscle для прочищення труб - це потужна зброя проти важких засмічень. Гранули Mr. Muscle швидко проникають глибоко в трубу і усувають навіть найскладніші засмічення. Засіб розчиняє джерела засмічень: волосся, жир і залишки їжі. Знищує неприємні запахи, безпечний для всіх видів труб. Mr Muscle швидко та ефективно видаляє навіть найскладніші засмічення, починає роботу миттєво, усуває неприємні запахи, безпечний для труб, ефективно розчиняє джерело засмічення. Спосіб застосування: прибрати воду навколо зливного отвору. Розкрити пакетик і висипати весь вміст в зливний отвір раковини або ванни. Невеликими порціями додати одну склянку теплої води. Через 30 хвилин обережно, уникаючи розбризкування, промити водостік великою кількістю води. При необхідності процедуру повторити. Для профілактики застосовувати не рідше одного разу на місяць. Застереження: при попаданні на шкіру і в очі викликає хімічні опіки. Може викликати корозію металів. Запобіжні заходи: берегти від дітей. Не залишати засіб у відкритому пакетику. Не змішувати з кислотами і іншими чистячі засоби. Не вдихати пари, не допускати попадання засобу в очі, на шкіру і одяг. Використовувати гумові рукавички, засоби захисту очей / обличчя.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Допомагає прочистити труби, але потрібно два пакети.
20 січня, 2018
при сильних засорах не помагає (((((((((((
16 січня, 2018
Такий собі засіб... Зі своєю роботою справляється на "трієчку"...
24 грудня, 2017
Гарний засіб. Рекомендую купувати!
19 грудня, 2017
Эффективное средство. Прочищает быстро и надолго