• Засіб для чищення унітазу Bref 4 в 1 Сила-актив Лимонна свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 710309 Закінчився
26,95 грн
  • 50 г
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб забезпечує гігієну та свіжість туалету, надає приємний лимонний аромат, ефективно очищує від вапняного нальоту, добре утворює піну. Застосування: повісити засіб на обідок унітазу. Обережно: викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру - обережно промити великою кількістю води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою/консультацією та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: >30% аніонні ПАР, 5-15% неіоногенні ПАР, комплексоутворюючі, розчинник, парфум (гераніол, лімонен, ліналоол, цитраль, цитронелол), вода, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 лютого, 2018
Приятно пахнет, поддерживает чистоту, но довольно быстро расходуется.
19 лютого, 2018
Дуже порадували і ціна і якість.
17 лютого, 2018
Хороший засіб та надійний захист.
15 лютого, 2018
Не экономное средство, но запах супер и унитаз всегда чистый.
15 лютого, 2018
Хорошо освежает, дарит ощущение чистоты надолго.