• Засіб для чищення унітазу Bref Blue Aktiv Евкаліпт

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 923011 Закінчився
38,50 грн
  • 50 г
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб забезпечує гігієну та свіжість туалету, надає приємний запах евкаліпту, ефективно захищає від вапняного нальоту, гарантує чистоту навіть між змиваннями завдяки активній синій воді. Обережно: викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру - обережно промити великою кількістю води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою/консультацією та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: >30% аніонні ПАР, 5-15% неіоногенні ПАР, комплексоутворюючі, розчинник, парфуми (лімонен), вода, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Дуже сподобався аромат.
12 лютого, 2018
Приємний запах, економний і унітаз завжди у відмінному стані. Рекомендую!
21 грудня, 2017
Редкий запах евкалипта. Мне он очень нравится
2 грудня, 2017
Має ефект синьої води та дійсно чистить унітаз.
27 листопада, 2017
Хороший дезенфікуючий засіб з приємним ароматом.