• Засіб для чищення унітазу Bref Blue aktiv Квіткова свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1050488 Закінчився
26,95 грн
Купити
  • 50 г
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Блок для унітазів Квіткова свіжість від Bref має приємний запах, який зберігається в туалетній кімнаті протягом тривалого часу. При попаданні води в блок утворюється багато піни, яка розподіляється по всій внутрішній поверхні унітазу і активно очищає її від забруднення, надаючи дезинфікуючу дію. Обережно: викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру - обережно промити великою кількістю води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою/консультацією та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: >30% аніонні ПАР, 5-15% неіоногенні ПАР, комплексоутворюючі, розчинник, парфуми (альфа-ізометил, іонон, бутилфеніл метилпропіонал), вода, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 лютого, 2018
Это конечно баловство, а не дезинфекция, но мне нравится! Как дополнение к основному чистящему средству.
21 грудня, 2017
Эфективность - 100%. Красиво смотрится. Цена - большая(
3 грудня, 2017
Якість на високому рівні. Не поганий запах, ціна адекватна.
1 грудня, 2017
Неплохое средство для чистки унитаза. Удобный блок в использовании.
30 листопада, 2017
Хорошо дизинфицирует, приятный аромат. Рекомендую выбирать именно его!