• Засіб для чищення унітазу Bref Duo aktiv Лайм та м'ята

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 149175 Закінчився
38,50 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
28,95 грн     38,50 грн
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для чищення та ароматизації унітазу Bref Duo aktiv Лайм та м'ята - це рідкий підвісний туалетний блок з революційною системою 2-х автономних камер. Перша камера забезпечує гігієнічну чистоту та запобігає утворенню вапняного нальоту, друга - містить концентрат парфумерної композиції і надає стійкого свіжого аромату вашій туалетній кімнаті. Обережно: викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру - обережно промити великою кількістю води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою/консультацією та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: вода, органічний розчинник, 15-30% аніонні ПАР, <5% неіонні ПАР, комплексоутворюючий агент, парфуми (кумарин, евгенол, цитронеллол, цитраль, лімонен), загущувач, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 вересня, 2017
Запах приятный, удобный в использовании, но быстро заканчивается.
4 вересня, 2017
Приятный запах.Очищает не плохо.Но очень быстро заканчивается.
29 серпня, 2017
Не знаю.как на счёт чистки унитаза,а вот запах отличный.
18 серпня, 2017
Не знаю как нащет дизинфекции,но запах приятный☺.
29 липня, 2017
хорошо очищает, приятно пахнет, удобно использовать