• Засіб для чищення унітазу Bref Гель Хвоя проти вапняного нальоту

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 906120 Закінчився
39,95 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для чищення унітазу має унікальну формулу, яка забезпечує гігієнічну чистоту та свіжість, ефективно видаляє забруднення і вапняний наліт. Зручна пляшка зробить процес миття туалету надзвичайно легкім. Застосування: нанесить засіб для чищення безпосередньо під обідок унітазу. Залиште на кілька хвилин і змийте. У разі сильного забруднення використовуйте щітку. Застереження: берегти від дітей. При попаданні засобу для чищення на сидіння для унітазу, підлогу або будь-які інші поверхні, чутливі до дії кислоти негайно промийте водою щоб уникнути зміни кольору або пошкоджень. Не змішуйте з миючими засобами, що містять хлор (можливе утворення небезпечних газів). Обережно! Подразнює очі і шкіру. При використанні вдягати захисні рукавички/окуляри. Уникати контакту з очима та шкірою. У разі потрапляння в очі негайно промити достатньою кількістю води і звернутися до лікаря. У разі попадання засобу всередину, негайно зверніться до лікаря і покажіть йому цю етикетку або пляшку. Зберігати в сухому місці при температурі від +5°С до +40°С. Країна-виробник: Сербія.
Склад: <5% неіоногенні ПАР, мурашина кислота, загущувач, барвник; парфуми, вода.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 вересня, 2017
Непоганий засіб )))сподобався хоча є запитання
9 вересня, 2017
Хорошее средство.Постоянно таким пользуемся.
6 вересня, 2017
Хорошее средство. Отлично дезинфицирует. Удаляет известковый налет и различные загрязнения. Хороший аромат.
21 серпня, 2017
Хорошее средство.Полная дезинфекция и не плохой запах.
11 липня, 2017
Хорошее и качественное стредство