• Засіб для чищення унітазу Bref Power-Gel 6xEffect Проти вапняного нальоту

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 860781 Закінчився
60,95 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для чищення унітазу має шість переваг в одному потужному засобі для яскравої та сяючої білизни туалету, дезінфекції, видалення бруду та вапняного нальоту, свіжості та очищення навіть нижче рівня води в унітазі. Гель затримується на вертикальній поверхні унітазу. Густа формула робить засіб економним і практичним у використанні. Як результат - яскраво білий, продезінфікований, бездоганно чистий туалет зі свіжим ароматом. Продукт перешкоджає утворенню вапняного нальоту і забезпечує 100% дезінфекцію унітазу. Застосування: наносити безпосередньо під обідок унітазу (приблизно 70 мл), щоб не розбризкувати, покриваючи всю внутрішню поверхню. Залиште засіб діяти на 30 хвилин для видалення вапняного нальоту і дезінфекції. Змийте воду після використання. Повторіть процес в разі важких забруднень або сильного вапняного нальоту. Якщо необхідно, використовуйте щітку. Застереження: має захисний ковпачок від дітей. Для відкриття захисного ковпачка - натиснути на ковпачок з двох сторін і повернути ліворуч. Для закриття - обережно закрутити ковпачок до клацання. При попаданні засобу на сидіння унітазу, негайно змити водою. Не використовуйте для будь-яких інших поверхонь, крім унітазу. Обережно відкривайте продукт і уникайте розбризкування. Закривайте ковпачок продукту повністю після кожного використання і перед тим, як викинути в сміття. Зберігати закритим при температурі від +5°C до +40°C, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Продукт і його залишки є небезпечними відходами. Порожні і промиті пляшки можна утилізувати як побутові відходи. Ви не повинні виливати продукт в грунт, воду або каналізаційну систему у великій кількості без розведення. Пляшку можна використовувати повторно. Небезпечно! Може викликати корозію металів. Викликає серйозні опіки шкіри та пошкодження очей. Може викликати подразнення дихальних шляхів. Зберігати в недоступних для дітей місцях. Не вдихати пари. При використанні надягати захисні рукавички/окуляри. При ковтанні прополоскати рот. Не викликати блювоту. При попаданні на шкіру (або волосся) негайно промити забруднену ділянку великою кількістю води. При попаданні в очі обережно промити очі водою протягом декількох хвилин і негайно звернутися за медичною допомогою. Якщо необхідна консультація лікаря, мати при собі упаковку продукту або етикетку. Використовувати засіб тільки на відкритому повітрі або в добре вентильованих приміщеннях. У разі проливання продукту - негайно протріть, щоб уникнути пошкодження поверхонь. Містить соляну кислоту, пег-2-олеамін. Країна-виробник: Сербія.
Склад: <5% неіонні ПАР; парфум, дезинфікуючі речовини, вода.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 вересня, 2017
Очень эффективное средство. Отлично справляется со своими задачами. Очищает унитаз от известкового налета, мочевого камня. После использования унитаз сияет чистотой.
17 вересня, 2017
Отличное средство для удаления известкового налета с унитаза. Свежий аромат. Эффективно чистит и удаляет различные загрязнения.
27 серпня, 2017
Средство отличное.Прекрасно борется с известковым налётом.
16 серпня, 2017
Очень эффективное средство, хорошо справляется со своей задачей.
7 серпня, 2017
Ефективно очищує.