• Засіб для чищення унітазу Bref Сила-актив 4 в 1 Океанський бриз

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 710295 Закінчився
26,95 грн
  • 50 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб забезпечує гігієну та свіжість туалету, ефективно очищує від вапняного нальоту, добре утворює піну. Застосування: повісити засіб на обідок унітазу. Обережно: викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру - обережно промити великою кількістю води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною допомогою/консультацією та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Угорщина.
Склад: >30% аніонні ПАР, 5-15% неіоногенні ПАР, парфуми (лімонен, кумарин).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 грудня, 2017
Настоящий запах моря тебя в туалете) Класс!
3 грудня, 2017
помогает поддерживать свежесть и чистоту в туалете, удобен в использовании! но быстро заканчивается.
28 листопада, 2017
Подобається, довго тримає свіжість та приємний запах, добре піниться.
22 листопада, 2017
Засіб для чищення унітазу Bref Сила-актив 4 в 1 Океанський бриз -свежесть и чистота гарантированы,ароматизаторы в туалет не покупаю, это средство заменяет, для семьи из 4 человек хватает на месяц.)
22 листопада, 2017
Засіб для чищення унітазу Bref Сила-актив 4 в 1 Океанський бриз -свежесть и чистота гарантированы,ароматизаторы в туалет не покупаю, это средство заменяет, для семьи из 4 человек хватает на месяц.)