• Засіб для чищення унітазу Bref Сила актив Океанський бриз

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1095939 Закінчився
42,66 грн  60,95 грн
Купити
  • 100 г
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для чищення унітазу у вигляді бдоку з формулою 4 в 1: гігієна, захист від нальоту, свіжість, піна. Не включає до свого складу хлор. Утворює рясну піну і гарантує максимальне очищення унітазу. Продукт володіє чудовим ароматом чистоти і свіжості. Після потрапляння води в блок, засіб розподіляється по всій внутрішній поверхні унітазу, очищаючи і дезинфікуючи її. Застосування: звільніть кошик від упаковки. Повісьте під ободок унітазу. Застереження: обережно! Викликає подразнення шкіри і серйозне подразнення очей. Тримати подалі від харчових продуктів. Не використовувати для миття рук, обличчя, тіла або посуду, що контактує з їжею. Зберігати в сухому місці від 5°C до 40°C. Шкідливо для водних організмів з довготривалим ефектом. Зберігайте у недоступних для дітей місцях. Уникати прямого контакту з руками. При використанні вдягайте захисні рукавички/окуляри. При потраплянні в очі або на шкіру обережно промити уражене місце водою протягом декількох хвилин. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися за медичною консультацією/допомогою та мати при собі упаковку продукту або етикетку. Країна-виробник: Сербія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 жовтня, 2017
Хорошее средство. Отлично очищает унитаз от известкового налета, дезинфицирует. Приятный свежий аромат надолго.
5 вересня, 2017
Отличное средство.Эффективное.Простота применения.
14 серпня, 2017
Свіжість та приємний аромат надовго.
28 квітня, 2017
Дуже мені подобаються ці кульки. Вони дарують чистоту та морську свіжість після кожного змивання. А ще по 2 штуки купляти вигідніше)))