• Засіб для чищення унітазу Domestos Ультра Блиск

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1081239 Закінчився
40,25 грн  57,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Завдяки інноваційному 7-струменевому дозатору Domestos Ультра Блиск ефективно вбиває мікроби навіть у важкодоступних місцях, у яких зазвичай ускладнене очищення, та забезпечує сяючу чистоту. Результат: знищення мікробів та сяюча чистота у важкодоступних місцях. Склад: < 5%: гіпохлорит натрію, аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, мило, запашник. Країна виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 лютого, 2018
Хороший засіб, забирає неприємний запах та дезинфікую.
11 грудня, 2017
Domestos как всегда на высоте.Кто пользовался-тот знает.Равных-нет РЕКОМЕНДУЮ!
8 жовтня, 2017
Чудесное средство для чистки унитаза. Удобен в использовании. Хорошо очищает от мочевого камня и других загрязнения. Освежает и оставляет легкий запах хлора.
30 вересня, 2017
До блеска чистит унитаз.Имеет не значительный хлорный запах.
28 вересня, 2017
Хорошая новинка.Унитаз чистит хорошо.