• Засіб для чищення ванної Mr Muscle Професіонал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 264703 Закінчився
42,66 грн  60,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Mr Muscle Експерт для ванної 5в1 ідеально підходить для очищення і дезінфекції твердих керамічних, пластикових, акрилових, хромованих, нержавіючих і скляних поверхонь. При очищенні поверхонь з дерева, невідомих матеріалів і пофарбованих поверхонь попередньо протестуйте засіб на непомітній ділянці. Максимально скоротіть час контакту засобу з цими поверхнями. Обережно! При попаданні в очі викликає виражене роздратування. Запобіжні заходи: Берегти від дітей. Не вдихати пари засобу. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати тривалого контакту зі шкірою. Після застосування ретельно вимити руки.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 січня, 2018
Отлично чистит! Хорошее средство!
26 січня, 2018
Хорошо справляется с загрязнениями.
23 січня, 2018
якісний продукт та нормальні кошти.
22 січня, 2018
отличный помощник в уборке
5 грудня, 2017
як на мене хороший засіб, який допомаає підтримувати чистоту у ванній кімнаті, з нальотом справляється, з брудом теж.