• Засіб для чищення виробів із нержавіючої сталі Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183104 Закінчився
49,50 грн
  • 250 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб призначений для очищення виробів із нержавіючої сталі та хрому. Швидко і легко видаляє жирові забруднення, вапняні та водні плями з кухонного приладдя, поверхонь прасок, виробів з міді, нікелю, латуні. Надає виробам сяйва без необхідності полірування. Застосування: збовтати пляшку перед використанням. Нанести на забруднену поверхню та розтерти, після чого змити водою. Витерти посуд чистою ганчіркою.
Застереження: ОБЕРЕЖНО! Викликає подразнення при потраплянні на шкіру та в очі. Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря. При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Не змішувати з іншими засобами. Склад: вода, від  5 до 15% аніонних ПАР, менше 5 % неіоногенних ПАР, оксид алюмінію, консерванти, полірувальні речовини, органічні кислоти, ароматизатор, віск.
Виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 січня, 2018
На кухне хороший помощник. Пятна удаляет быстро и качественно, цена тоже приемлемая.
19 січня, 2018
Жаль, что нельзя прикрепить фото. Краны блестят как новые! Даже застаревший толстый известковый налет хорошо размягчает, и его можно без особых усилий счистить ножом. Но это в самом крайнем случае)
21 грудня, 2017
На кухне все блестит. Хорошо справляется средство. Быстро удаляет жировые пятна.
19 грудня, 2017
И варочная панель, и кухонная мойка блестят как новые.
13 грудня, 2017
Чудово знімає весняний наліт. Легко змивається. Має приємний запах.