• Засіб для чищення водостоків Tiret

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 316979 Закінчився
89,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Гель для чищення труб Tiret Professional має густу структуру та особливо ефективну формулу, яка дозволяє продукту проникати глибоко в трубу навіть при наявності води в раковині. Він усуває дуже сильні засмічення навіть краще, ніж традиційні методи і засоби. Даний гель вбиває бактерії і усуває неприємні запахи. Спосіб застосування: акуратно вилийте гель в отвір каналізаційної труби або при сильному засмітті прямо в воду. 1 пляшка розрахована на 1-2 використання. Не змивайте протягом 15 хвилин. При сильних засорах залиште на більшу кількість часу. Ретельно змийте засіб гарячою водою. Для профілактики засмічень використовуйте регулярно (мінімальна доза 1/2 пляшки). Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 березня, 2018
Очень быстро и качественно очищает трубы.
7 березня, 2018
Супер реактивное средство, очень эффективно!
20 лютого, 2018
Швидко та ефективно чистить труби. Рекомендую.
18 лютого, 2018
Хорошо очищает трубы и к тому же уничтожает вредные бактерии.
12 лютого, 2018
достаточно неплохое средство. покупала дешевое то толку не было, лучше доплатить немного и купить это.