• Засіб для чищення зливних труб Dixi Кріт-трубочист

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 670794 Закінчився
21,50 грн
  • 1 кг
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для чищення зливних труб Dixi Кріт-трубочист призначений для ефективного прочищення всіх видів засмічення зливних труб, сифонів кухонних мийок, раковин, ванн. Швидко розчиняє жирові, білкові відкладення, волосся, залишки їжі, пробиваючи навіть естримально складний бруд. Вбиває мікроби та усуває неприємний запах. Спосіб застосування: залити в зливний отвір 200-250 мл та залишити на 2-3 години. Потім акуратно промити трубу великою кількістю води. При сильних засміченнях процедуру повторити. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 березня, 2018
недорогий і дієвий засіб
7 березня, 2018
достаточно эффективный
31 січня, 2018
Гарний засіб, із своєю задачею справляється.
26 січня, 2018
Непоганий, але потрібен час, щоб подіяв засіб)))
20 січня, 2018
Отличное средство еще по бюджетной цене)