• Засіб для миття підлоги Sarma концентрований 7в1

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128293 Закінчився
36,50 грн
Купити
  • 750 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для миття підлоги Sarma концентрований 7в1 призначений для миття та дезінфекції підлоги, кухонних поверхонь (окрім поверхонь ванної кімнати, дверей і підвіконь). Ефективно справляється з більшістю видів забруднень. Після застосування залишає блискучу чистоту та приємний свіжий запах. Обережно. Може заподіяти шкоду при проковтуванні. При попаданні на шкіру або в очі викликає подразнення. Берегти від дітей. Після роботи ретельно вимити руки. Уникати попадання у навколишнє середовище. Використовувати гумові рукавички і засоби захисту очей. При попаданні на шкіру або в очі ретельно промити великою кількістю води. При подразненні звернутись до лікаря. Після використання засобу пакування утилізувати як побутове сміття. Зберігати в закритому пакуванні виробника у вертикальному положенні, у критих сухих складських вентильованих приміщеннях, на відстані не менше 1м від нагрівальних приладів, запобігаючи дії вологи і прямих сонячних променів, окремо від харчових продуктів та кормів для тварин. Після розморожування засіб для миття підлоги Sarma концентрований 7в1 зберігає свої властивості. Країна-виробник: Росія.
Склад: НПАР (5-15%), бензалконіум хлорид (менше 5%), віддушка, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 січня, 2018
Доступный, нормально отмывает.
27 грудня, 2017
Хорошее средство для мытья полов, не оставляет разводов и приятно пахнет
25 грудня, 2017
Хорошее средство для полос, имеет приятный аромат. Рекомендую!
22 грудня, 2017
досить дешевий та ефективний,але між плиткою не дуже вимиває бруд
20 грудня, 2017
Очень хорошее средство,не оставляет разводов,очищает и дезинфицирует,после уборки остается аромат свежести.Цена супер,особенно по акции.