• Засіб для миття підлоги Sodasan органічний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137617 Закінчився
162,00 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для миття підлоги Sodasan органічний - це ефективний миючий засіб з рослинними оліями. Органічний засіб для миття підлоги Sodasan підходить для миття всіх видів підлог (ламінат, необроблене дерево, кахель), а також для інших гладких поверхонь в побуті (столи, стіни, дитячі іграшки та ін.). Засіб для миття підлоги Sodasan органічний не має запаху і відмінно підійде для щоденного прибирання в будинку. Країна-виробник: Німеччина.
Перед використанням збовтати. Розведіть миючий засіб з розрахунку 25 мл на 5 л. води. При сильних забрудненнях нанесіть засіб на губку, протріть забруднену поверхню та змийте водою. Кількість миючого засобу залежить від ступеня забруднення поверхні.
Склад: >30% вода, 15-30% органічне рослинне мило (аніонні ПАР), 5-15% спирт, <5% цитрат, гліцерин.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 березня, 2018
Безопасное средство (особенно важно, если есть маленький ребенок), при этом имеет отличные чистящие способности!
24 вересня, 2017
Засіб просто прекрасно працює! Трохи дорогий, але використовується дуже економно і вистачає його надовго.