• Засіб для миття посуду Pur Кальцій

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1006913 Закінчився
26,95 грн
Купити
  • 450 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для миття посуду Pur Кальцій ефективно видаляє жир та забруднення, а також допомагає дбати про Ваші руки та нігті щоразу під час миття посуду. Склад: 30% аніонні пар, сульфат натрію, 15% неіоногенні пар, цитрат натрію,отдушка (в т.ч. лімонен), барвник. Країна-виробник: Сербія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 грудня, 2017
Очень густой. Моет посуду очень хорошо!
13 жовтня, 2017
Брала на заміну іншому засобу. Із плюсів: приємний аромат, легко змивається з посуду, добре відмиває. Із мінусів: дуже рідкий і швидко закінчується (пляшки вистачило на місяць)
5 жовтня, 2017
Хорошее качество,не быстрый расход средства и запах приятный.
4 жовтня, 2017
Прекрасно моет и не оставляет следов,немного завышена цена,а так все класс.
11 липня, 2017
Средство нормальное, запаз приятный, моет неплохо. На очень экономичное