• Засіб для миття посуду Pur Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1006920 Закінчився
26,95 грн
Купити
  • 450 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для миття посуду Pur Лимон не тільки чудово справляється з жиром, але і легко видаляє засохлі крохмальні забруднення, завдяки активним ензимам. Pur Power легко піниться, завдяки чому його не доводиться додавати так часто, як звичайні миючі засоби, і однією краплею можна помити більше посуду, ніж іншим засобом. Завдяки спеціальній формулі Pur Power не пересушує шкіру і руки залишаються гладенькими і шовковистими. Свою ефективність засіб не втрачає навіть у холодній воді. Склад: 15-30% аніонні пар сульфат натрію 5-15% неіоногенні пар. Країна-виробник: Сербія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 грудня, 2017
Обычный хороший гель для мытья посуды)
15 вересня, 2017
Средство на "4". Очень жирную посуду нужно мыть несколько раз. Но руки не сушит
12 липня, 2017
Средство нормальное, запах приятный, моет неплохо. Не очень экономичное
2 липня, 2017
Хорошо справляется с жиром,но не экономный в использовании,аромат приятный
24 квітня, 2017
Попробовала гель и больше пользоваться не хочется.