• Засіб для миття скла Clin Вікна та Скло

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 157757 Закінчився
41,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для миття скла з інноваційною формулою забезпечить чистоту без розводів завдяки глибокому очищенню поверхні. Засіб призначений для миття віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, зовнішніх панелей електропобутових приладів, а також хромованих та інших поверхонь. Містить спирт, який ефективно видаляє бруд, жир, сажу, мінеральні масла. Не залишає розводів. Має приємний аромат. Флакон із розпилювачем. Після використання засобу вода, пил та бруд будуть відштовхуватися від поверхні, що запобігатиме швидкому забрудненню поверхні. В результаті - ще довший блиск без розводів у приміщенні та на вулиці (за звичайних погодних умов). Застереження: обережно! Тримати в недоступному для дітей місці. Не вдихайте випари. Використовуйте лише на вулиці або у добре вентильованому приміщенні. Країна-виробник: Австрія.
Склад: вода, <5% аніонні ПАР; також: розчинники (етанол, органічні розчинники), парфуми, консерванти: бензизотіазолінон, метилізотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 лютого, 2018
Достаточно действенное средство. Рекомендую.
13 січня, 2018
хорошое средство, стекла без разводов
6 січня, 2018
отлично справляется с грязью!
26 грудня, 2017
Гарно очищає, не залишає розводів, використовую разом з паперовими рушничками.
12 грудня, 2017
Хорошее средство,очищает хорошо стекло