• Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 264626 Закінчився
39,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Шибки повинні бути кришталево чистими і без розводів: від цього залежить освітленість у приміщенні. Довірте Ваш будинок Mr Muscle - засіб №1 для скла - і будинок буде сяюче світлим. Спрей Mr Muscle Професіонал для скла чудово впорається з брудом, жиром. Mr Muscle Професіонал для скла з (ізопропиловим) спиртом створений для очищення не тільки скла і скляних поверхонь, але і для бездоганного блиску пластикових, керамічних і будь-яких інших блискучих поверхонь. Потрійна дія: кришталева чистота, блиск без розводів, має приємний аромат. Містить спирт. Легко розчиняє бруд. Застереження: не рекомендується використовувати для очищення полірованих і лакованих дерев'яних поверхонь. При необхідності використання на таких поверхнях чи інших, не перелічених вище, попередньо протестуйте засіб на непомітній ділянці. Перед очищенням електроприладів відключайте їх від мережі.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 жовтня, 2017
Зі слів мами, звичайний засіб. На питання, чи можна буде купляти ще, відповіла, що да.)
20 жовтня, 2017
Добре справляється з своєю задачею, не залишає розводів.
10 жовтня, 2017
Замечательно удаляет пятна и грязь со стекол, но окна мне приходится по нескольку раз мыть, может просто потому что они старого образца, а может просто силу нужно применять, когда моешь.
6 жовтня, 2017
Эффективное средство для очищения поверхностей
6 жовтня, 2017
Дуже легко користуватись.гарне очищення поверхонь.