• Засіб для миття скла Mr Muscle З нашатирним спиртом

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 264654 Закінчився
39,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Шибки повинні бути кришталево чистими і без розводів: від цього залежить освітленість у приміщенні. Довірте Ваш будинок Mr Muscle - засіб №1 для скла - і будинок буде сяюче світлим. Спрей Mr Muscle Професіонал для скла чудово впорається з брудом, жиром. Mr Muscle Професіонал для скла з нашатирним спиртом створений спеціально для скляних поверхонь: вікон, дзеркал, вітрин, автомобільного скла. Містить нашатирний спирт. Легко розчиняє бруд. Застереження: не рекомендується використовувати для очищення полірованих і лакованих дерев'яних поверхонь. При необхідності використання на таких поверхнях чи інших, не перелічених вище, попередньо протестуйте засіб на непомітній ділянці. Перед очищенням електроприладів відключайте їх від мережі.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 лютого, 2018
Хороший засіб, ніколи не підводив.
29 січня, 2018
Покупаю уже третий раз - качество и цена устраивает) Рекомендую!
23 січня, 2018
отличное средство, разводов не оставляет
12 січня, 2018
Средство действительно очень хорошее
20 грудня, 2017
Ідеальне очищення для скляних поверхонь.