• Засіб для миття скла та інших поверхонь Містер Мускул Лайм

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 741277 Закінчився
39,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Mr.Muscle Професіонал для скла з нашатирним спиртом спеціально створений для скла та скляних поверхонь: вікон, дзеркал, вітрин, автомобільного скла, хромованих поверхонь. Містить нашатирний спирт, який ефективно видаляє бруд, жир, сажу, мінеральні масла з поверхонь. Покращена форма носика дозволяє одним рухом розпорошувати засіб на велику площу. Містить Ammonia-D - унікальний комплекс чистячих компонентів, який діє на забруднення відразу при нанесенні.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 лютого, 2018
Рекомендую!
24 січня, 2018
Дзеркала просто сяють після нього.
9 січня, 2018
Проверен не раз, отличное качество
28 грудня, 2017
Якість і ціна засобу дуже добрі, раджу всім
26 грудня, 2017
Покупаю только это средство для мытья окон. С ним я уверенна в чистоте без разводов