• Засіб для миття ванної Domol запаска

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 626750 Закінчився
49,95 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для миття ванної кімнати Domol легко та без зусиль видаляє вапно і наліт на ванній, в душі, на умивальнику, на кахлі. Біо-формула гарантує довготривалу гігієнічну чистоту та блиск. Застосування: миючий засіб розприскати на поверхні, яку необхідно очистити, залишити на деякий час, після чого змити. Не використовувати для мармурових, вапняних поверхонь! Склад: вода, менше 5 % неіоногенні ПАР, ароматичні речовини, органічні кислоти. Застереження: тримати далі від дітей! Уникати контакту з очима! Тримати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
22 грудня, 2017
Отличное средство! Достаточно экономичное!
20 жовтня, 2017
Большой объем, жидкость с кислотой, разъедает известковый налет, запах с кислинкой, нужно проветривать.
16 жовтня, 2017
Нужное средство для мытья ванной комнаты.Пользуемся постоянно.
14 вересня, 2017
Супер средство для быстрого удаления любых загрязнений в ванной комнате. Удобный дозатор с мощным распылением. Средство нужно оставить на 5 минут и потом просто протереть губкой и смыть без усилий!
12 вересня, 2017
Эффективное средство, хорошо убирает известковый налет. Резкий запах. Удобен в использовании.