• Засіб для прочищення труб Ecomix

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1005282 Закінчився
12,50 грн
Купити
  • 80 г
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для прочищення труб Ecomix призначений для ефективного прочищення всіх видів засмічених зливних труб, сифонів кухонних мийок, раковин, ванн. Швидко розчиняє жирові, білкові відкладення, волосся, залишки їжі, пробиваючи навіть найсильніші засмічення. Вбиває мікроби, усуває неприємний запах. Для застосування висипте увесь вміст пакетика у зливний отвір і обережно додайте одну склянку води. Через 30 хвилин, остерігаючись виникнення бризок, помийте водозлив потоком води. У разі необхідності повторіть процедуру. Застереження:їдка речовина! Працювати в гумових рукавичках. Не вдихати засіб. При попаданні засобу в очі та на шкіру викликає хімічні опіки. Країна-виробник: Україна.
Склад: Гідроксид натрію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 грудня, 2017
Хорошо прочистил трубы. Буду снова покупать
12 листопада, 2017
Хорошо чистит и дезинфицирует, помогает устранить засор.
4 квітня, 2017
чудовий засіб,швидко прочищує засори у трубі.
14 березня, 2017
Очень хорошее средство. Чистит трубы так-же, как более дорогие ср-ва.
6 березня, 2017
Легко и быстро чистит трубы. Дешёвая цена радует. Качество хорошее