• Засіб для унітазу Туалетный утенок Цитрусовий бриз

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1041521 Закінчився
30,95 грн
Купити
  • 55 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Змінний блок активний з першого до останнього змивання. Завдяки спеціальній формулі, підвісний очищувач унітазу підтримує чистоту і свіжість з кожним змиванням, очищає і піниться. Допомагає запобігти появі вапняного нальоту, залишає приємний аромат. Спосіб застосування: підвісьте на обідок унітазу за допомогою гачка таким чином, щоб при змиванні підвісний очищувач знаходився в зоні потоку води. Склад: вода, а-ПАВ ≥ 15% але < 30%, органічний розчинник, віддушка, н-ПАР ≥ 5% але < 15%, фосфонати < 5%, згущувач, акриловий сополімер < 5%, октабензон < 5%, гідроксид натрію, консервант, барвник, ліналоол, d-лімонен, цитраль, цитронеллол. Країна виробник: Італія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 грудня, 2017
Цитрусовый запах лучше чем морской. Такие гелевые блоки уже устарели.
29 грудня, 2017
Цитрусовый запах лучше чем морской. Такие гелевые блоки уже устарели.
23 грудня, 2017
Мне очень нравится их цитрусовый аромат. Балдею)
14 листопада, 2017
Средство хорошее,с приятным запахом.Но почему то комментарии не публикуюся.
11 листопада, 2017
Хорошо борется с неприятными запахами.