• Засіб для ванної кімнати Dixi

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1053995 Закінчився
15,75 грн
Купити
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Мийний засіб ідля ванної кімнати ефективно чистить, видаляє іржу, вапняний наліт, органічні та неорганічні забруднення з плитки та інших, стійких до дії кислот поверхонь: раковин, унітазів, ванн, басейнів, скляних перегородок, змішувачів. Застосування: нанести засіб на оброблювану поверхню. Через 15-30 хвилин (залежно від ступеня забруднення) змити водою. При необхідності скористатися щіткою. Застереження: зберігати закритим, у вертикальному положенні, в місцях, недоступних для дітей, окремо від харчових продуктів. Використовувати тільки за призначенням. Не переливати вміст в інші ємності. Не змішувати з іншими засобами. При застосуванні використовувати гумові рукавички. Після застосування мити руки. При попаданні на шкіру або в очі промити великою кількістю води. Склад: вода підготовлена, водний розчин хлористого водню, неіоногенні ПАР менше 5%. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 грудня, 2017
Отлично убрал надоевший налёт в ванной!
4 жовтня, 2017
Бюджетное средство. Неплохо удаляет известковый налет и ржавчину. Отбеливает ванну.
20 вересня, 2017
Не очень хорошее средство.Но за свои деньги сойдёт.
19 вересня, 2017
Не очень хорошее средство.Эффект слабый.
30 серпня, 2017
Ціна відповідає якості, але дезінфікує добре