• Засіб для видалення нальоту в унітазі Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 685256 Закінчився
31,46 грн  44,95 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для видалення сечового каменя та вапняного нальоту в унітазах Domol забезпечує довготривалу гігієнічну чистоту і свіжість! Ефективно видаляє відкладення сечового каменя, вапняні відкладення та бруд, що накопичується під краями унітазу. Вбиває шкідливі бактерії, знищує іржу. Застосування: добре притиснути з обох боків кришку, після чого зняти її. Нанести засіб під обідок унітазу, для кращого результату залишити на деякий час для взаємодії, а потім змити. При сильному забрудненні час взаємодії збільшити. Склад: вода, соляна кислота, менше 5% неіоногенних ПАР, віддушка, барвник. Застереження: ОБЕРЕЖНО! Викликає подразнення при потраплянні на шкіру та в очі. Тримати далі від дітей! Уникати безпосереднього контакту зі шкірою та очима! При потраплянні в очі промити проточною водою та звернутись до лікаря. При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Не змішувати з іншими засобами. Не наносити засіб на мармурові поверхні та на матеріали, чутливі до впливу кислоти. Зберігати в сухому місці при температурі від 5 до 40°С. Країна-виробник: Німечина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Швидко чистить та освіжає.
5 лютого, 2018
На мой взгляд, после мытья оставляет неприятный, "кисловато-прогорклый запах", хотя моет хорошо. Рекомендую чувствительным к запахам понюхать его в магазине перед покупкой.
3 лютого, 2018
Надійний засіб для чищення унітазу.
31 січня, 2018
Хороший засіб та економний.
31 січня, 2018
Дуже хороший чистячий засіб.