• Засіб для видалення вапняного нальоту Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 713879 Закінчився
69,95 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для видалення вапняного нальоту призначений для чищення від вапняного нальоту хромованих предметів, пластикових душових кабін, виробів із нержавіючої сталі, керамічної плитки, скла. Ви будете приємно вражені результатом, з Domol прибирати легко!Застосування: нанести засіб за допомогою ганчірки на забруднену поверхню, залишити на деякий час, після чого добре протерти. Склад: вода, сульфамінова кислота, фосфорна кислота, менше 5% неіоногенні ПАР, менше 5% фосфати, віддушка. Застереження: ОБЕРЕЖНО! Тримати далі від дітей! Може спричинити подразнення шкіри! При потраплянні засобу на шкіру негайно змити великою кількістю води. Викликає подразнення при потраплянні в очі. При потраплянні в очі промити проточною водою, звернутись до лікаря і показати етикетку. Не ковтати! При ковтанні негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Зберігати в сухому місці при температурі від 10 до 30°С. Країна-виробник: Німечина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 листопада, 2017
Где было более-менее чисто - блестит как новое, а с действительно сильным налетом от жесткой воды это средство не справляется, даже если нанести и оставить. За такие деньги ожидала большего эффекта.
19 липня, 2017
Чудовий засіб для видаленння вапняного нальоту.
2 липня, 2017
Хорошо удаляет известковый налёт на плитке, ванне, смесителях при старом въевшемся налёте нужно оставить для воздействия на некоторое время. Рекомендую
14 червня, 2017
Лучшее средство для мытья ванной комнаты! Удаляет известковый налет без дополнительных усилий. Нанёс, подождал, смыл и всё! Идеальная чистота и блеск.
28 квітня, 2017
Швидко і якісно відмиває вапно