• Засіб для видалення жиру Domol Спрей

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 608515 Закінчився
69,95 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Швидкого та ретельне видалення жиру! Завдяки широкому спектру дії, підходить для використання не тільки на кухні, але у всьому будинку. Піклується про чистоту вашого будинку! Застосування: розпилити на забруднену поверхню, залишити на короткий час для взаємодії, після чого ретельно змити. При сильному забрудненні змити теплою водою. Застереження: при видаленні бруду з пофарбованих та лакованих поверхонь, а також якщо у вас виникають сумніви щодо матеріалу, з якого зроблені поверхні, рекомендуємо спочатку протестувати засіб на невеликій ділянці. Не використовувати, якщо поверхня, яку необхідно обробити, з фарбованого текстилю, вовни, шкіри, шовку. Може викликати алергічну реакцію, бажано користуватися господарськими рукавицями. Тримати в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі. Якщо продукт потрапив в очі, ретельно промити їх водою і звернутися до лікаря. Після використання вимийте і висушіть руки. Не ковтати! У разі проковтування зверніться до лікаря! Склад: вода, менше 5% неіоногенних ПАР, регулятор рН, сольвент, віддушка, CI 19140. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 лютого, 2018
Отмывает нормально.
20 січня, 2018
Засіб для видалення жиру Domol Спрей-отлично растворяет жир, на кужне очень нужное средство, кафель с точками жира обработать два раза и оставить на час, останется только легко смыть ,кафель блестит.)
1 січня, 2018
Незаменимое средство для уборки на кухне, очень легко удаляет жир и загрязнения на любых поверхностях (плитка, пол, кухонные шкафчики, печка). Выгодно покупать по акции 1+1=3. Рекомендую.
28 грудня, 2017
Зовсім недавно спробувала цей засіб, залишилась задоволена результатом.
17 грудня, 2017
Домол как всегда на уровне