• Засіб для видалення Жиру та Сажі Sano Forte Plus

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 822295 Закінчився
112,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 750 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Для чистоти і сяйва вашої кухні використовуйте засіб для видалення жиру і сажі Sano Forte Plus від торгової марки Sano! Завдяки активним компонентам засіб ретельно очистить складні забруднення і застарілий пригорілий жир зі стінок духовок, сковорідок, каструль і т.п. Його інгредієнти проникають всередину плям і розчиняють складні жири. Засіб ефективно впорається з застарілими і пригорілими залишками жиру в духовці, на витяжці, а також на кухонному фартусі. Під час використання даного засобу рекомендується надягати гумові рукавички. Спосіб застосування: перед застосуванням випробуйте речовину на непомітній поверхні для перевірки реакції. Перед застосуванням ретельно струсити. Відкрийте запобіжний язичок, розпорошіть на забруднену поверхню, залиште на 2-3 хвилини і очистіть поверхню вологою тканиною або губкою. Ретельно промийте водою і витріть насухо. При необхідності повторіть процедуру. Після використанні завжди закривайте запобіжний язичок, протирайте насухо ємність перед зберіганням. Обов'язково користуватися гумовими рукавичками. Не використовуйте засіб для очищення виробів з тефлону, алюмінію, кольорових виробів і поверхонь.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 січня, 2018
Засіб швидкої дії. Трохи дорогий, але якість на високому рівні.
19 грудня, 2017
Понравилось средство, хорошо чистит плиту и кастрюли, с духовкой нужно помучаться подольше
9 грудня, 2017
Отлично борется со старым налётом на сковородках.
5 грудня, 2017
Дуже серйозний ефективний засіб. Перчатками користуватись обов'язково! Рекомендую купувати!
5 листопада, 2017
Очень эффективное средство. Оно очень агрессивное, обязательно использовать перчатки. Хорошо очищает жир от плиты, духовки и решеток гриля. Дорогое.