• Засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Sensitive органічний рідкий для чутливої шкіри

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137610 Закінчився
105,00 грн
Купити
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Органічний засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Sensitive рідкий для чутливої шкіри – це спеціально розроблений засіб для миття, який допоможе відмити посуд людям із чутливою шкірою. Засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Sensitive органічний рідкий для чутливої шкіри швидко видаляє забруднення й жир, надає посуду блиску та не залишає розводів. До складу засобу-концентрату для миття посуду Sodasan Sensitive для чутливої шкіри входять тільки безпечні рослинні інгредієнти органічного походження. Спеціальна формула засобу-концентрату для миття посуду Sodasan Sensitive органічний рідкий для чутливої шкіри захищає ваші руки від пересихання й робить їх м'якими на дотик. Країна-виробник: Німеччина.
Перед використанням збовтувати. Нанесіть 1 краплю засобу на губку. Помийте посуд, змийте водою.
Склад: >30% вода, 5-15% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), <5% кокойл аланінат, випарена сіль, цитрат, ксантанова смола.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 жовтня, 2017
Средство прекрасное и густоеи моет хорошо но цена-космос
23 вересня, 2017
Засвб просто супер! Чудово, що тепер його можна придбати у Watsons!
20 вересня, 2017
Чудово підходить для алергіків та астматиків, дуже добре та швидко відмиває увесь посуд.