• Засіб Мастер Клінер для видалення жиру

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 412340 Закінчився
31,85 грн  45,50 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
А Вам подобається витрачати багато часу на прибирання? Використання Мастер Клінер скорочує витрати і полегшує роботу з підтримки чистоти. Економічний та ефективний засіб для зняття жиру з газових плит, сковорідок, духовок. Він знімає бруд, жирові і харчові нашарування, кіптяву, сажу, а також ефективно розчиняє і видаляє інші стійкі забруднення, зокрема плями від чаю, кави і пригорілого цукру. Не містить абразивів. Не ушкоджує поверхню, що очищається. Склад: демиінералізована вода, ПАР - менше 5%, лужні та органічні розчинники, емульгатори. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 січня, 2018
Залишились задоволені цим засобом, гарно все відчищає.
19 грудня, 2017
Хорошо отмывает загрязненные поверхности, экономичное и эффективное средство, удаляет хорошо жир.
10 грудня, 2017
Довольно таки эффективное средство.Хорошо справляется со своей задачей.
3 листопада, 2017
Классное средство. Очень экономичное и отлично удаляет жир со сковородок и газовых плит. Хорошо удаляет пятна от чая и кофе.
3 листопада, 2017
Засіб просто супер, дуже ним задоволена.