• Засіб Mr Muscle Експерт усувач нальоту

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 264570 Закінчився
61,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Mr Muscle Експерт усувач нальоту створений для швидкого видалення найскладніших плям у ванній: іржі, мильних відкладень і бруду. Усуває 100% вапняного нальоту. Швидко видаляє іржу, легко проникає навіть у важкодоступні місця, вбиває 99,9% мікробів і повертає поверхням ванної первісний блиск. Спосіб застосування: для очищення великих за розміром поверхонь використовуйте режим «широкого розпилення»: відкрийте стулку носика і натисніть на курок. Для видалення невеликих за розміром плям використовуйте режим «точкове нанесення»: залиште стулку носика закритою і натисніть на курок. Протріть забруднену поверхню за допомогою губки і через 2-5 хв. змийте водою. Після закінчення застосування поверніть носик розпилювача в стан «STOP». Застереження: при очищенні поверхонь з невідомого матеріалу попередньо протестуйте засіб на непомітній ділянці. Не застосовувати для чищення пошкоджених або потрісканих, а також чутливих до дії кислот поверхонь (мармур, натуральний камінь, емальовані, алюмінієві, стеклокерамические поверхні, посріблені, позолочені деталі). Обережно! При попаданні в очі викликає виражене роздратування. Не вдихати пари засобу. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Не змішувати з іншими засобами, що чистять і відбілюючими засобами. Уникати контакту зі шкірою та попадання в очі. Після застосування вимити і висушити руки.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 жовтня, 2017
отличное средство,очень помогает в уборке, хорошо удаляет налёт.приятный аромат.
6 жовтня, 2017
чищу крани засобом 2 рази на місяць, чудово блистять !
3 жовтня, 2017
Ефективно усуває наліт.
11 липня, 2017
Эффективен для налета, который не успел застареть. иначе не справится.
9 липня, 2017
Отлично удаляет налет на смесителях. Использую в ванной и на кухне. Рекомендую.