• Засіб по догляду за меблями Pronto 5в1 Алоє Вера

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919126 Закінчився
69,50 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб по догляду за меблями Pronto 5в1 Алоє Вера. Новий формат продукту - мікро-розпилення без хімічних газів. Ефективно видаляє пил з усіх поверхонь, поліпшена формула захищає поверхню меблів від впливу води, перепадів температури і вологого повітря, повертає дереву природну красу і покращує його структуру. Нейтралізує до 90% алергенів домашніх тварин, що містяться в пилу, легко видаляє пил, сліди пальців і брудні плями з поверхонь, надає свіжий аромат Алоє Вера. Склад: вода, ізопропіловий спирт, органічні розчинники, амфотерное ПАР <5%, аромат, консервант, оцтова кислота, ліналоол. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
Отличное средство.Хорошо защищает мебель от пыли.
7 лютого, 2018
В цілому добрий засіб - бруд та пил з поверхонь легко видаляє (щоправда, якогось запобігання осіданню пилу, як зазначено в деяких відгуках, я не помітила). Головна його перевага для мене - це флакон.
27 січня, 2018
Хорошее средство
16 січня, 2018
Дійсно очищає меблі від забруднень!!! Хороший засіб для боротьби з пилом.
12 січня, 2018
Купую завжди для догляду за меблями . І ціна і якість завжди влаштовують !