• Засіб від плям і плісняви Cillit Bang

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 602166 Закінчився
108,00 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Cillit Bang від Плям і Плісняви нещадний до плісняви, жиру та бруду. Засіб також ефективно видалить понад 40 видів інших плям, знищить мікроби і бактерії, забезпечить бездоганний блиск. Cillit Bang призначений для чищення кахлю, ванн, раковин, робочих поверхонь, відер для сміття, плит, дверцят холодильників, зливів. Для застосування необхідно: 1) нанести засіб на пляму (зверніть увагу: рідина містить активний хлор); 2) через 5 хв (у разі видалення плісняви — через 15 хв) протерти поверхню губкою чи ганчіркою; 3) ретельно змити водою. Не використовувати Cillit Bang для чищення мармуру, одягу, текстилю, килимів, деревини, резини, вінілу, пофарбованих чи паперових поверхонь, алюмінію, латуні, міді. Склад: <5% відбілювач, що містить хлор, аніонні, неіоногенні ПАР, ароматизатор. Помити і витерти руки після контакту із засобом. У разі потрапляння в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 вересня, 2017
Средством хорошо обрабатывать в ванной места с плесенью.
3 червня, 2017
Ефективно видає забруднення, підходить як для ванної так і для кухні, рекомендую
13 травня, 2017
Шикарно відбілює та видаляє бруд! Використовую у ванній кімнаті, але іноді і для кухонного умивальнику (він у мене ще старий і білий), і кожен раз дивуюся, як поверхні чистішають прямо на очах!
24 квітня, 2017
Очень хорошо справляется с большой разновидность пятен, качественно
4 березня, 2017
Знищує плями плісняви, жиру та бруду.