• Змінний аерозольний балон Air Wick Freshmatic Pure Вишневий Цвіт

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1095960 Закінчився
89,95 грн
Купити
  • 250 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Змінний аерозольний балон до овіжувача повітря Air Wick Pure не містить води і ефективно усуває неприємні запахи без мокрого розпилення. Використовуйте освіжувачі повітря Air Wick Pure в кожній кімнаті, наповнюючи ваш будинок свіжими і приємними ароматами. Спосіб застосування: Тримаючи балон вертикально, натиснути на курок до упору і розпорошити аерозоль від себе до центру кімнати. Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 лютого, 2018
Дуже сподобався аромат. Швидко справляється з неприємним запахом і довго лишається в повітрі ванної кімнати. Ціна завеликувата, але хочу спробувати ще інший аромат з голубенького аерозолю.
26 грудня, 2017
Хороший аромат остаётся продолжительное время.Цена была бы по-меньше.
9 червня, 2017
Очень хорошо пахнет,но цена довольно высокая.
30 квітня, 2017
Аромат очень приятный, убирает быстро неприятные запахи. Всем советую.