• Змінний аерозольний балон до Air Wick Freshmatic Лимон і женьшень

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 926434 Закінчився
78,50 грн
Купити
  • 250 мл
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Новий Air Wick Freshmatic розроблений для того, щоб постійно забезпечувати приємний аромат у вашому домі. Змінний аерозольний балон до Air Wick Freshmatic ефективно позбавляє будинок від неприємних запахів. Запобіжні заходи: використовуйте засіб тільки за призначенням. Зберігайте в недоступному для дітей та тварин місці. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Уникайте потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі або на шкіру, промийте водою і зверніться до лікаря. Балончик знаходиться під тиском. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання вище 50ºС. Вогненебезпечно! Не розпиляти поблизу відкритого вогню, розжарених предметів, джерел тепла або включеного електрообладнання. Не пробивайте і не спалюйте після використання. Склад: бутан, пропан, етиловий спирт денатурований, ароматизатор, цитронеллол. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 січня, 2018
Хорошо освежает. Приятный аромат! Цитрусовый, свежий, не химозный.
15 грудня, 2017
приятный освежающий аромат. балон легко заменять на новый
4 листопада, 2017
Це найкращий аромат серед освіжувачів!
29 жовтня, 2017
Гарний освіжувач дуже цитрусовий
17 жовтня, 2017
Хороший освежитель, приятный аромат