• Змінний балон до автоматичного освіжувача Glade Океанський оазис

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 927617 Закінчився
80,95 грн
  • 269 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Змінний аерозольний балон до автоматичного освіжувача Glade «Океанський оазис», легко усуває неприємні запахи, залишаючи тонкий і ніжний шлейф чудових ароматів на тривалий час. Забезпечує свіжість до 60 днів! Може використовуватися в будь-якому приміщенні будинку і офісу. Завдяки приємному аромату створює відчуття комфорту і затишку. Усуває неприємні запахи. Склад: изобутан / пропан ≥ 30%, денатурат, віддушка, ліналоол, бутілфенілметілпропіональ. Не містить озоноруйнівних хладонів. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 січня, 2018
Отличный аромат.Стойкий.Правда,и цена не маленькая.
2 грудня, 2017
Отличное качество. Приятный аромат. Аромат долго держится в помещении.
28 жовтня, 2017
як на мене аромат дуже приємний та неординарний, тримається тривалий час
26 жовтня, 2017
засіб досить ефективний, проте недешевий, але вистачає надовго
2 жовтня, 2017
Очень нравится эти аэрозоли, жаль что только три аромата представлено на выбор, хочется большой выбор как на сайте Glade.