• Змінний балончик до освіжувача повітря Glade Свіжість ранку (Мікроспрей)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 672614 Закінчився
33,35 грн
  • 10 мл
Сімейство ароматів:
Класифікація:
Мікроспрей дозволяє всього одним натисненням моментально і ефективно вирішити проблеми будь-яких неприємних запахів в туалеті, ванній, житлових і нежитлових приміщеннях. Один змінний балончик забезпечує до 100 розпилень. Застосування: вставте змінний балончик в футляр, притискаючи його до задньої стінки до клацання. Закрийте футляр і, акуратно стискаючи його з 2-х сторін на відстані витягнутої руки, розпорошіть аромат. Склад: пропан / ізобутан ≥ 30%, денатурат, віддушка, ліналоол, 2- (4-трітбутілбензіл) пропіональдегід, залізничний лімонен, гексілкорічній альдегід, амілціннамель, гераніол, цитронеллол, цитраль, гідроксіметілпентіл-ціклогексенкарбоксіальдегід. Вогненебезпечно. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Не допускати попадання в очі. Після використання не спалювати. Зберігати окремо від харчових продуктів. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 лютого, 2018
Очень приятный аромат.Хорошо борется с неприятными запахами.
24 грудня, 2017
Запах мне очень нравится, но быстро заканивается
24 грудня, 2017
Запах приятный, хорошо убирает неприятные запахи,экономично расходуется. И цена нормальная.
18 грудня, 2017
очень нежный запах
18 грудня, 2017
беру всегда именно этот запах