• Змінний дозатор до Дисків чистоти для унітазу Туалетне каченя Евкаліпт

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 968679 Закінчився
36,50 грн
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Безкорпусний засіб тривалої дії по догляду за унітазом. Зручне застосування завдяки наявності аплікатора: не треба торкатися до брудних підвісок. Диски добре клеяться як на суху, так і на вологу поверхню. Поступово розчиняється в воді, забезпечуючи чистоту і свіжість при кожному змиванні. Однієї упаковки (6 дисків) вистачає до 7 тижнів = 720 змивань. Склад: вода, н-ПАР ≥ 30%, емульгатор, віддушка, полікарбоксилати <5%, барвники, d-лімонен, цитраль, гераніол, цитронеллол. Країна-виробник: Нідерланди.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?