• Змінний універсальний аромаблок Glade Sensations Океанський оазис

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 927659 Закінчився
37,50 грн
  • 8 г
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Гелевий освіжувач повітря з унікальною технологією Sensations - 60 днів свіжості і стилю! Може використовуватися як змінний картридж для Glade Sensations Аромакрісталл / Декор / з магнітом / для ванної, так і самостійно в будь-якому приміщенні. Завдяки приємному аромату створює відчуття комфорту і затишку. Усуває неприємні запахи. Склад: віддушка, діоксид кремнію, бутилгідрокситолуол <5%, емульгатор, барвник, d -лімонен, ліналоол. Країна-виробник: Індонезія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 лютого, 2018
Один из лучших ароматов.И очень эффективный.
27 січня, 2018
Великолепный аромат. Постоянно покупаю, рекомендую. Хватает больше чем на месяц в авто и 2-3 месяца для дома.
4 листопада, 2017
як на мене засіб досить ефективний, вистачає надовго, дуже приємний аромат
24 червня, 2017
дарує свіжість надовго у приміщенні
6 березня, 2017
приємний аромат, хороший освіжувач, вистачає надовго.