• Безфосфатний пральний порошок для кольорової білизни Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 183055 Закінчився
149,00 грн
  • 1,3 кг
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Безфосфатний пральний порошок для кольорової білизни з технологією «Захист кольору» зберігає колір випраних речей яскравим. Формула з активним киснем видаляє бруд та плями, інгредієнти порошку стають активними при температурі прання від 20°С до 60°С. Підходить як для машинного, так і для ручного прання білизни. Для виробів з делікатних тканин, таких як шовк та вовна, можна використовувати порошок, але ми рекомендуємо прати спеціальними засобами. Також перед пранням необхідно ознайомитись з інструкціями, які зазначені на виробах. Засіб розрахований на 20 циклів прання. Для ручного прання: 30 мл (25 г) розчинити в 10л води, додати білизну. Склад: більше 30% цеоліту, від 15 до 30% аніонні ПАР, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% полікарбоксилат, менше 5% фосфонат, ензими, ароматизатори. Застереження: тримати в місцях недоступних для дітей! Уникати тривалого контакту з чутливою або пошкодженою шкірою! Уникати потрапляння засобу в очі! У разі потрапляння в очі ретельно промити їх водою. Не ковтати, у разі проковтування звернутись до лікаря та за можливості показати етикетку. Тримати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
очень нравится этот порошок, экономный, отлично стирает , белье не жесткое после стирки...
3 січня, 2018
Якісний та дуже економний порошок.
3 грудня, 2017
Удобен в употреблении, качеством довольна рекомендую
3 грудня, 2017
Замечательный порошок, качество нравится
26 листопада, 2017
Дуже сподобався, і вистачає його на декілька місяців. Вигідний.