• Дуо-капсули Persil Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1055437 Закінчився
178,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 15 шт
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Капсули для прання Persil Sensitive призначені для прання білих і світлих речей. Вони відмінно видаляють забруднення і повертають яскраву білизну вашій білизні. Зручність є ключовим елементом сучасного життя. Саме тому Persil втілив в життя мрію про зручну прання. Він помістив миючий засіб в двокамерну капсулу унікальної форми. І це дозволило зробити процес прання неймовірно простим. Капсула для прання - перша двухкамерная капсула з дозованою кількістю концентрованого засобу для прання. Потужна комбінація речовини для видалення плям і формули Persil зберігає яскравість кольорів - для бездоганно чистих речей. Капсули Persil є виключно легкими у використанні. Вони швидко розчиняється в воді і 100% активних компонентів направляються в саме серце вашого прання. Формула засобу в чотири рази більше концентрована в порівнянні з пральним порошком, і вдвічі більше концентрована в порівнянні з гелем для прання. Підходять для використання в пральних машинах-автоматах в воді будь-якої жорсткості.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 лютого, 2018
Хороші, мають насичений аромат, який на одязі залишається декілька днів.
2 грудня, 2017
Хороши и по акции цена радует.
14 листопада, 2017
Чудова якість, приємний та ніжний аромат, суперзручність.
3 вересня, 2017
Очень хорошие капсулы, беру их всегда.
31 травня, 2017
чудовий засіб для прання білих речей, наприклад білизну перу задоволена