• Гель для прання Domol Golden Summer

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 965648 Закінчився
115,00 грн
Купити
  • 1,5 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Гель для прання Domol «Golden Summer» створено для ефективного та дбайливого прання білизни. Цей засіб не містить оптичних та інших відбілювачів, тож одяг довго радуватиме вас яскравістю кольорів. Domol Golden Summer захищає тканини й активно видаляє плями вже при 20 °С у воді будь-якої жорсткості. Для кращого прання використовуйте рекомендовану дозу — 40 мл (у т. ч. дотримуйтесь рекомендацій, вказаних на етикетці текстильних виробів). Гель Golden Summer призначений для догляду за одягом із бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Необхідно помити і витерти руки після контакту із гелем. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів. Країна-виробник: Німеччина. 
Склад: вода, від 15 до 30% аніонних ПАР, від 5 до 15% неіоногенних ПАР, менше 5% мило, менше 5% фосфонат, ензими, віддушка, консерванти (бензізодіазолінон, метилізодіазолінон, борна кислота), барвники.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 лютого, 2018
Гель подобається, користуюся довгий час, але вирішила ще спробувати Violet dream
16 лютого, 2018
очень хороши
15 лютого, 2018
Неплохой гель для стирки, бережно отстирывает и освежает, особо нравится, что очень экономно расходуется.
14 лютого, 2018
Якість і ціна хороші,економний.Рекомендую
14 лютого, 2018
Я в восторге от этого геля. Приятно пахнет, отстирывает отлично, экономный, не дорогой. И что самое важное, отлично выполаскивается.