• Гель для прання Ecomix Black

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 995671 Закінчився
52,15 грн  74,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Гель для прання Ecomix Delicate ідеально підійде для ручного та автоматичного прання делікатних речей та ефективно бореться із забрудненнями на одязі, а колір речей залишається незмінно насиченим. Це доступне та ефективне рішення для домашніх справ. Попередня обробка плям: для прання дуже забруднених речей попередньо нанести засіб на пляму перед пранням. Режими прання: при виборі необхідної програми і температурного режиму для прання і віджимання необхідно керуватися знаками, що наводяться на ярликах, нашитих на одяг. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці! Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря! Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря! Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, менше 5% неіоногенні ПАР, менше 5% катіонні ПАР, менше 5% мило, нітрилтриоцтова кислота, консервант, ароматизатор, інгібітор переносу барвника.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 вересня, 2017
неплохое соотношение цены и качества)
12 серпня, 2017
Дуже мені подобається, від нього тканина менш линяє, має приємний не сильний запах, добре відпирає.
13 липня, 2017
приятный запах, очень жидкий, не сильно грязное отстирывает нормально
4 липня, 2017
По составу этот гель ничем не отличается от геля этой же ТМ для цветных вещей, по действию вроде тоже, только запах мне показался у этого геля более приятным.
22 червня, 2017
не дорогий краще від багатьох інших порошків справляється з брудом