• Гель для прання Ecomix Delicate

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 995664 Закінчився
74,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Гель для прання Ecomix Black ідеально підійде для ручного та автоматичного прання чорних речей та ефективно бореться із забрудненнями на одязі, а колір речей залишається незмінно насиченим. Це доступне та ефективне рішення для домашніх справ. Попередня обробка плям: для прання дуже забруднених речей попередньо нанести засіб на пляму перед пранням. Режими прання: при виборі необхідної програми і температурного режиму для прання і віджимання необхідно керуватися знаками, що наводяться на ярликах, нашитих на одяг. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці! Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря! Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря! Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, менше 5% неіоногенні ПАР, менше 5% катіонні ПАР, менше 5% мило, нітрилтриоцтова кислота, консервант, ароматизатор, інгібітор переносу барвника.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?